2017.gads

 

ERASMUS+ jauniešu apmaiņas projekts

“Shape your mind”

No 16. līdz 23. septembrim 40 jaunieši no Latvijas, Bulgārijas, Maķedonijas, Turcijas piedalījās Erasmus + jauniešu apmaiņas projektā "Shape your mind" Turcijā, pilsētā Nevšehirā. Projekta ietvaros jaunieši analizēja mediju ticamību , veidoja paši savas ziņas, apmeklēja vietējo laikrakstu, kā arī iepazina citu tautu kultūru un tradīcijas. Projekta rezultātā jaunieši attīstīja savu kritisko domāšanu un iemācījās analizēt medijos sniegto informāciju.

“What they don’t say us?” 

Jaunieši iepazīstas ar Igaunijas, Maķedonijas, Bulgārijas un Turcijas medijiem un izvērtē to ticamību

No 16. līdz 21. jūljam 35 jaunieši no Latvijas, Igaunijas, Maķedonijas, Bulgārijas un Turcijas Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “What they don’t say us?” viesojas Maķedonijas pilsētā Strugā. 

Dažāda veida aktivitātēs jaunieši analizē medijus, iepazīstina pārējos projekta dalībniekus ar savas valsts kultūru un gūst jaunus draugus. Jaunieši aktīvi pēta pašmāju mediju uzticamību, attīsta kritisko domāšanu un iepazīstas ar citu dalībvalstu mediju lietpratību un lielākajām problēmām. Visi dalībnieki ne tikai centīgi piedalās projekta uzdevumu veikšanā, bet arī labprāt iepazīst citu kultūru pārstāvjus, raksturīgās īpašības un kultūratšķirības, apmeklējot katras valsts veidotos kultūrvakarus un iegūstot informāciju savstarpēju sarunu ceļā.

   

2016.gads

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts

“Mācīšanās mācīties”

(angl. Learning to learn”)

Vairāk informācijas

            

Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts 

“No veidošanās līdz izpildījumam starptautiskā vidē” 

(angliski “From forming till performing in international environment” )

Vairāk informācijas

       

Zaļā iela 27 - 13, Ērgļi
LV-4840, Latvija
radosumapils.latvija@gmail.com
+371 26328684
           

Sazinies ar mums

vārds:
E-pasts:
Piezīmes: