Jaunums! Koučings skolām

Radošuma pils sniedz iespēju veicināt skolotāju un skolas izaugsmi, piedāvājot jaunu un aktuālu programmu.

800x600

Normal false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Piedāvājums konferencei- iedvesmojoša uzruna:

1 -1,5 stundu gara prezentācija ar:

  1. Īsu ieskatu labās prakses piemēros, iedvesmojoties no pasaules TOP organizācijām un skolām.
  2. Atbilde uz jautājumu, ko koučings skolai var dot?
  3. Praktiskiem koučinga piemēriem un uzdevumiem.

 

Ievadseminārs:

3 – 4 stundu garš seminārs (20 cilv), kurā tiek piedāvāts:

  1. Ieskats koučinga kultūras ieguvumos organizācijās un skolās - Norvēģijas, Anglijas un citu valstu skolu pieredze koučingā,
  2. Praktiski uzdevumi grupās ļaujos sajust koučinga iespējas un jau kaut ko reālu iegūt tālākajam darbam skolā.

 

Mācības skolotājiem – pirmais līmenis (ŠAJĀ MĀCĪBU GADĀ tikai 1 grupa!):

Kopā 7 dienas, 4 moduļos. 18.,19. oktobris, 29.,30. novembris, 24.,25. janvāris un 7. februāris.

Mācībās mijas teorija ar praktisko darbu grupās, mājas darbi apgūtā ieviešanai ikdienā.Programma tapusi sadarbībā ar biedrību ICF.LV ( Starptautiskās kouču federācijas -International Coach Federation Latvijas filiāle, www.icf.lv) un tajā tiek ietverts labākais no koučinga metodēm, kuras piemērotas skolas un skolotāja izaugsmei. Programmas sākums plānots 2013. gada oktobrī.

PIESAKIES vai izrādi savu interesi,  rakstot e-pastu uz radosumapils.latvija@gmail.com vai zvanot 29555518

 

Normal false false false EN-US X-NONE X-NONE

Domāšana kā prasme rezultatīvai darbībai, iniciatīvai un radošumam

Radošuma pils mācību programmas izstrādes grupa ir sagatavojusi mācību materiālu, ko apgūst Latvijas skolu skolotāji, un, kas ir balstīts uz Edvarda de Bono domāšanas metodēm. Tās izskaidro domāšanas pamatprincipus, aptverot gan kritisko un analītisko, gan radošo domāšanu. Sagatavotais materiāls ietver plašu dažādu metožu un vingrinājumu klāstu, ar kuru palīdzību iespējams strukturēt domāšanas procesu, novērst neauglīgus konfliktus, radīt jaunas idejas. Labāk zināmā no programmā iekļautajām metodēm ir Edvarda de Bono Sešu domāšanas cepuru metode. Radošuma pils treneri savas zināšanas un prasmes apguvuši Pītera de Bono meistarklasēs.

Radošuma pils piedāvātā mācību programma "Domāšana kā prasme rezultatīvai darbībai, iniciatīvai un radošumam"  skolotājiem ietver 2 apjomīgas un plaši izmantojamas metodes:

1. „Sešas domāšanas cepures” ir Edvarda de Bono radīta domāšanas efektivitātes uzlabošanas metode. Atbilstoša Sešu cepuru domāšanas metodes izmantošana paaugstina komandas darba produktivitāti, veicina komunikāciju, uzlabo procesus un rezultātus, veicina projektu vadību, kritisko un analītisko domāšanu, problēmu risināšanu, lēmumu pieņemšanu, trenē radošumu, atvieglo sapulču vadīšanu, taupa laiku.

2. CoRT domāšanas nodarbības ir visplašāk izmantotie materiāli, lai tieši mācītu domāšanu kā pamatprasmi. Tās ir metodes, kuras palīdz:

–         izvairīties no sasteigtiem spriedumiem;

–         rūpīgāk izvērtēt idejas un situācijas;

–         rast jaunus risinājumus sarežģītās situācijās;

–         domāt plašāk.

Pasniedzēji ir pieredzējuši Radošuma Pils treneri ar darba pieredzi skolā gan kā skolotāji, gan skolas vadībā. Pasniedzēju praktiskā pieredze, pielietojot šīs metodes skolās, dod iespēju mācību materiālu pielāgot auditorijas vajadzībām un dalīties ar savu pieredzi šo metožu izmantošanai darbā ar skolēniem.

Radošuma pils piedāvā šādas mācību programmas:

1.      Ievadlekcija. Jānis Ošlejs, Radošuma pils valdes priekšsēdētājs un viens no dibinātājiem, vai arī kāds cits Radošuma pils pārstāvis skaidro radošās domāšanas un inovāciju nozīmi indivīda un valsts ekonomikas attīstībā.

Ilgums: 1 stunda

Cena: no 80,00 Ls

2.      Ievadseminārs. Iepazīstina ar Radošuma pils programmā piedāvātajām metodēm, veido priekšstatu par Sešu domāšanas cepuru un CoRT metodi, to darbību un nozīmi domāšanas procesu mērķtiecīgā vadīšanā. Palīdz apzināt metožu pielietojumu skolā.

Ilgums: apmēram 4 stundas

Cena: no 300,00 Ls (atkarībā no dalībnieku skaita) 

3.      Skolotāju apmācība:

3.1.            Radošuma pils ikgadējā apmācība skolotājiem, kas ietver pilnu Radošuma pils mācību programmas apmācību. Ietverta gan teorētiskā daļa, gan praktiski treniņi grupās, pieredzes apmaiņa ar citiem Latvijas skolotājiem un tikšanās ar Latvijas vadošajiem treneriem, radošuma pētniekiem un citiem, kuru viedoklis sniedz plašāku skatījumu un vērtīgu informāciju.

Ilgums: 6 dienas mācību gada laikā.

Atbalsts no pašvaldības vai skolas: 90 Ls par viena skolotāja apmācību jeb 15 LVL par vienu apmācību dienu.

Skolotājs saņem sertifikātu par 36 stundu apmācību.

Pieteikšanās

Rakstiet mums e-pastu (radosumapils.latvija@gmail.com) ar norādi: pieteikums mācībām.

E-pastā norādiet savu vārdu, uzvārdu, skolu, pagastu un kontakttālruni (vēlams mobilo), lai varam ar Jums sazināties par turpmāko.


3.2.            Radošuma pils piedāvā apmācīt arī individuāli organizētu skolotāju grupu, īstenojot pilnu vai daļēju Radošuma pils radošās domāšanas programmu. Mācību apjoms ir atkarīgs no grupas lieluma, specifikas un mērķiem, kas tiek saskaņoti ar interesentiem.

      Ilgums un cena nosakāma atsevišķi vienojoties.

      Ja apmācības ilgums ir 12 – 36 stundas, programmas dalībnieki varēs saņemt sertifikātus.

Radošuma pils ir noteikusi maksu par mācību programmām, lai nodrošinātu mācību programmu un mācību materiālu izstrādi, organizācijas darbību un attīstību, kā arī izglītojošus pasākumus Radošuma pils dalībniekiem.

Par precīzu programmas aprakstu un cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums!

 

 

Zaļā iela 27 - 13, Ērgļi
LV-4840, Latvija
radosumapils.latvija@gmail.com
+371 26328684
           

Sazinies ar mums

vārds:
E-pasts:
Piezīmes: